EGGER

 Egger dizajnová laminátová podlaha

obľúbená značka ponúka skutočne veľký výber farieb a vzorov, pričom sa môžete spoľahnúť na vychýrenú nemeckú kvalitu.

Creative interiers

Egger podlaha, úplne podľa Vašich požiadaviek

Obytné alebo pracovné priestory? Útulné alebo skôr ultra moderné zariadenie? Podlaha má rozhodujúci vplyv na priestorový efekt. Podlahové krytiny EGGER vás presvedčia vysokou kvalitou spracovania a dizajnu. Sme poprednou európskou značkou pre drevené podlahy v oblasti laminátových, korkových a dizajnových podláh.

Laminátová Podlaha

 

Egger dizajnová laminátová podlaha  je ideálna pre všetkých,

ktorý majú záujem o praktickú a dobre vyzerajúcu podlahu. Svojou farebnosťou, štruktúrami povrchu dáva možnosť vytvárať vlastný štýl. Je vhodná do priestorov zariadených moderne, ale aj klasicky. Vytvára jedinečnú atmosféru v miestnosti a je obzvlášť nenáročná na údržbu a čistenie.

Creative interiers

Laminátové podlahy sú výrobky, kde sa používa priemyselné rezivo a drezky certifikované PEFC. Neobsahujú ani PVC, ani zmäkčovadlá a je možné ich kompletne recyklovať.

Creative interiers

Laminátové podlahy Egger dizajnová podlaha aqua+ prinášajú vďaka svojím vlastnostiam optimálne možnosti využitia v kuchyni, kúpeľni na chodbe či vo vchode. Tieto podlahy sú z dôvodu svojej zníženej bobtnavosti výrazne odolnejšie proti účinkom vody a otvárajú nové oblasti použitia. Sú 5 násobne odolnejšie proti vlhkosti, než klasické laminátové podlahy. Po novom tak v dizajne dreva môžete mať perfektnú podlahu vo wellness či kúpeľni.

Creative interiers

Novinkou je “UNI fit” klik – spoj od firmy Unilin, ktorý umožňuje spájať jednotlivé lamely až tromi rôznymi spôsobmi. Výrobca tvrdí, že skladať podlahu s týmto klikom, je až o 40% rýchlejšie.

KATALÓG

Tu nájdete nový katalóg, ktorý je ladený magazínovým štýlom, kde sa zákazníci dozvedia veľa užitočných informácií potrebných nielen pri výbere toho správneho dekoru, ale aj veľa podnetov a rád, ako si správne zariadiť svoj priestor, ako si vytvoriť tu správnu atmosféru v súlade so svojím životným štýlom.


Creative interiers13.

Creative interiers

Egger dizajnová laminátová podlaha

Creative interiers

EGGER Cork + Korkové podlahy pre dobrý pocit

CREATIVE INTERIERS

Egger

 

Výhody EGGER Cork +

EGGER podlaha  Cork +  laminát s vlastnosťami korku

 

  • Na pocit teplá, mäkká a tichá
  • Viac ako len korek
  • Obzvlášť ekologická
  • Vždy moderný

 

Dvere k dokončenie interiéru TU