MASONITE

Masonite interiérové dvere a zárubne,

najväčší výrobca dverí v Českej republike s tradíciou od roku 1960

Creative Interiers

Masonite CZ spol. s r.o. je  najväčší výrobca dverí v Českej republike. Zaoberáme sa sériovou výrobou interiérových dverí podľa európskych noriem.
Sme schopní uspokojiť čoraz náročnejšie požiadavky trhu a požiadavky zákazníkov a tiež vyrábať dvere atypických rozmerov. Inovatívne technologické výrobné procesy a progresívne myslenie našich projektantov  a dizajnérov vždy garantujú vysoké technické a estetické parametre dverných krídel. Interiérové dvere Masonite získali popularitu na českom aj zahraničnom trhu.

Creative Interiers

Creative Interiers

katalóg dverí  TU

kľučky pre interierové dvere TU

Masonite AQUA EXTREM – Extrémne odolné dvere pre priemyselné priestory !!!

Creative Interiers

Predstavujeme Vám novinku v sortimente

AQUA EXTREM – Extrémne odolné dvere pre priemyselné priestory s nepostrádateľnými vlastnosťami. Najprv je dôležité spomenúť dôležitú protipožiarnú úpravu dverí . Pri požiarnej ochrane zabráňte šíreniu požiaru v budove, aby sa chránili iné oblasti, zariadenia a životy. Ďalšou výhodou týchto dverí je nárazuvzdornosť. Konštrukcia dverí je navrhnutá tak, aby vydržala kolízie a tlak, ktorý môže spôsobiť pri bežnej prevádzke bez toho, aby došlo k najmenšiemu poškodeniu. A ako tretia hlavná funkcia je vodeodolnosť. V oblastiach, kde nie je možné zamedziť vlhkosti, je dôležitá odolnosť proti vode. Túto funkciu oceníte aj pri čistení dverí.

Creative Interiers

dvere

Creative Interiers

Dvere posuvné

Creative Interiers

Masonite interiérové dvere a zárubne pre každého

Nie sú  žiadne dvere ako dvere, ponúkame bezpečnosť, protihlukové, klimatické dvere a veľa ďalších v rôznych farbách a dekoráciách.  Poradíme vám pri výbere dverí a vyberieme správne dvere podľa vašej potreby.


  Hladké dvere                         Profilované dvere                           Rámové dvere

Creative InteriersCreative InteriersCreative Interiers

Creative Interiers

 

 

 

 

 

 

 

História spoločnosti

Zakladateľ William H. Mason, vedec, inžinier a vynálezca, urobil prielom v roku 1924. Zmenil spôsob, akým sa drevo používa na vytváranie efektívnejších stavebných materiálov. To umožnilo vznik nových stavebných výrobkov pre domácnosť.

MASONITE interiérové dvere a zárubne v Českej republike

Začiatok výroby dverí v Jihlave sa datuje do 60. rokov 20. storočia. Od roku 1957 sa v Jihlave zriadili Jihomoravské drevospracujúce závody, kde bola koncentrovaná podstatná časť výroby dverí na bytovú výstavbu v bývalom Československu. Do ďalšieho vývoja drevárskych závodov významne zasiahla v roku 1994 privatizácie podniku, ktorá zmenila firmu na akciovú spoločnosť pod názvom Jihlavské drevárske závody, z ktorej boli nasledovne v roku 1997 vytvorené spoločnosti Kronospan, KRONODOOR a Kronomech.

V roku 2004 bola spoločnosť Kronodoor zaradená do skupiny Masonite a od roku 2006 má spoločnosť Masonite CZ svoje sídlo v Jihlave v Pear Woods.

Dnes, po viac ako 90 rokoch, budeme naďalej stavať na myšlienkach zakladateľa a čerpať z jeho inovatívneho ducha. Neustále hľadáme nové techniky, technológie, materiály a povrchové úpravy. Vždy venujeme veľkú pozornosť elegancii, funkčnosti a trvanlivosti vyrábaných dverí. Naša stála pozícia na trhu, náš inovatívny duch a naše vynikajúce produkty nám získali povesť neprekonanej spoločnosti v priemysle.